Po nadílce nejen od Černošic na turnaji v Letech v březnu bylo jasné, že pokud chceme vyhrávat, budeme muset aplikovat několik změn, kde ta základní změna byla rozdělení na věkové kategorie U6+U7 a U8+U9, a zároveň nominace na zápasy. Naštěstí skoro každý týden si přijde trénink vyzkoušet nový malý fotbalista, a tím vzniká dostatečná členská základna. Po přáteláku v dubnu se Všenory (info vyjde v Černošických listech), jsme vyrazili za spolužáky do Černošic. Ročník U6+U7 se s tím nepáral, potvrdil kvalitu a vyhrál ca 22:12. Urputnost / chladnokrevnost některých je fakt hustá. Scoroval snad každý?, což je paráda. Ale přeci jen je potřeba vyzdvihnout jednoho střelečka a to Bartíka, který měl nejvíce čárek na lístku (zatím tedy góly, ne pivo).
U8+U9 musel doplnit Daník (U6) a Domík (U7), abychom mohli točit 2 čtyřky. Tímto jim velké dík! Ke konci zaskočil ještě Áda, když jsme utržili pár bolístek. V této kategorii to byl nervák, ale nakonec, a řekl bych opravdu zaslouženě, jsme to urvali 11:10 a trošku si myslím jsme spolužáky z pravého břehu zaskočili. Všichni podali skvělé výkony včetně golmanů. Byl bych nerad, aby byl někdo smutný, že ho tu nezmíním (platí i pro U6+U7), ale dovolím si jedno jméno, a to Maxíka, který neúnavně pendloval nahoru dolů a plnotučně útočil i bránil.
V souladu se soupeřem se již plánuje utkání u nás a to velmi brzy. Každopádně, tímto děkuji Honzovi Kačírkovi a jeho týmu za to krásné derbíčko a s těmi správnými emocemi a samozřejmě našemu týmu a fun clubu! Užijte si galerii ;o)



































